Відео кабелі

Відео кабелі

Жодне підключення до цифрового телебачення і відео устаткування неможливо, якщо у вас немає спеціалізованого кабелю. Відео кабель - універсальний шнур, що з'єднує передає відеосигнал пристрою з екраном телевізора або комп'ютера, іншого обладнання. Він володіє прекрасними гнучкими властивостями, тому його можна кріпити як до вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях. Передбачено і прихований режим монтажу кабелю (наприклад, такий ефект домагається за допомогою плінтуса або пластикових панелей).

Відео кабель здатний передавати не тільки повноцінний, але і роздільний сигнал. Це можливо в тому випадку, якщо використовується кабель зі стандартним чотирьох піновим роз'ємом S-Video. Передача сигналу по такому проводу передбачає розсортування сигналу по двох лініях зв'язку (по одному з каналів передається синхросигнал яскравості, а по інший - сигнал колірної синхронізації). Такий інтерфейс призначений для трансляції телебачення стандартного виду чіткості, але не підходить для інтерфейсу HDTV.

Наш інтернет магазин аудіо-техніки пропонує вам оригінальні відео кабелі від провідних європейських виробників. Тут ви знайдете кабель з подвійним екраном, котушкою і гарантією від виробника компанії Ultralink, кабель Profigold, XLO, компонентний кабель, вироби з коннекторами, з газовим діелектриком та іншими доповненнями. Заходьте і вибирайте!

Які відео кабелі можна зустріти в продажу?

Інтернет магазин AUDIO_KARMA співпрацює з більшістю компаній вже багато років, тому готові сказати прямо: наша продукція - найякісніша і довговічна. Реалізовані нами кабелі прекрасно підходять для підключення до аудіо і відео апаратури, комутації, яка потребує під'єднання шнура з відео ефектом. У нас ви зможете придбати не тільки кабель відео цифровий, а й всі необхідні для його установки аксесуари (включаючи роз'єми, розмотування).

У нас ви зустрінете великий вибір відео кабелів, оснащені центральним провідником у вигляді плетеної або центральної жили. Вони міцні і надійні, а також володіють зниженими ємнісними характеристиками. Наш кабель відео цифровий можна використовувати при виготовленні патч-кабелів і відео комутаційних шнурів, для створення яких необхідно щодня працювати з кабелем на стандартних котушках.

Ця категорія порожня.