Силові кабелі

Силові кабелі

Силовий кабель - універсальний кабель, який використовується з метою передачі електроенергії промисловими струмами. Його застосовують не тільки для під'єднання зі стаціонарним, так і мобільним обладнанням. Дані вироби можуть відрізнятися один від одного розмірами, конструкцією. Вони складаються з таких деталей, як струмопровідна жила, захисні оболонки і ізоляція струмопровідної жили.

Для поліпшення якостей і характеристик виробів в їх конструкцію при виробництві впроваджуються такі елементи, як екран, заповнювач, поясна ізоляція, броня і подушки під броню. У свою чергу струмопровідні жили виготовляються з міді або алюмінію. Ізоляція струмопровідних жил створюється зазвичай з просоченого виду паперу або полімеру. Такі кабелі використовують в електричних мережах, напруга яких коливається від 1 і до 750 кВ, частотою 50 Гц.

Які види і типи силових кабелів існують?

Силовий кабель відрізняється по виду і своїм типом. Наприклад, зустрічають силові кабелі з ізоляцією просоченою папером і алюмінієвою або свинцевою оболонкою. Дані види виробів залежать від різниці величини траси і їх використовують при фіксованому монтажі акустичного обладнання.

Бувають кабелі силові, оснащені гумовою ізоляцією. Такі кабелі застосовуються при прокладанні кабельної траси з можливою різницею рівнів. Виріб доповнює сталева броня, що має захист від озону і ультрафіолету. Часто можна зустріти і кабель силовий ціна з ПВХ ізоляцією. Вони розраховані на звичайну рядову прокладку в мережі з напругою в 0,66 В - 1-6 кВ. Головна перевага таких кабелів - їх еластичність. Іноді подібні вироби відрізняються високими температурними показниками і стійкістю до морозів і надмірної спеки.

І, нарешті, часто зустрічають кабелі з поліетиленовою ізоляцією. Це відносно новий вид виробів, який допомагає замінити застарілі кабелі з просоченою паперовою ізоляцією новим, більш надійним і довговічним матеріалом. Кабелі такого типу здатні витримувати високу температуру, мають стійкість до вологи і не потребують додаткового підігріві в зимовий час.

Ця категорія порожня.