Міжблочні кабелі

Міжблочні кабелі

Міжблочний кабель вважається одним з найпопулярніших видів з'єднувачів. Їх назва напряму пов'язано з безпосереднім їх призначенням, так як подібні кабелі є надійними з'єднувальними елементами між блоками, встановленими в аудіосистеми. В їх ролі можуть виступати джерела сигналу, кінцеві і попередні підсилювачі, пристрої для обробки звуків, відеопроектори і аудіовходи в телевізорах і іншому устаткуванні. Випускаються міжблочні кабелі стереопарами.

Найчастіше можна зустріти міжблочні вироби з роз'ємами RCA і DIN. Провідники подібних виробів мають багатожильну і моно конструкцію. Вони виготовляються з безкисневого виду міді, срібла і частково золота. Міжблочний кабель вважається одним з повноцінних і важливих компонентів і саме від нього залежить якість одержуваного звуку. Він володіє специфічним характером звучання, що пов'язано з наявністю власної індуктивності, ємності і мінімальними витратами електроенергії. Під час вибору міжблочних виробів необхідно підбирати кабелі окремо під кожну з акустичних систем.

Придбати міжблочні кабелі ви зможете в нашому каталозі, розміщеному на сайті. Тільки якісні моделі кабелів з гарантією від виробника пропонує вам наш інтернет магазин AUDIO-KARMA. У нас ви можете без проблем купити міжблочний кабель відомих європейських та інших виробників.

Загальна інформація про міжблочних кабелях

Більшість міжблочних кабелів - це складні вироби, при створенні яких використовують провідники з інноваційного матеріалу, модернізовані діелектрики і інші деталі. Вони оснащені двома роз'ємами по обох кінцях дроту, що дозволяє з'єднати одне джерело відображення звуку з іншим.

Сьогодні можна зустріти велику кількість різноманітних міжблочних кабелів, серед яких можна вибрати відповідний відповідно за його габаритами і ціною. Міжблочні кабелі умовно поділяються на аналогові і цифрові. При цьому аналогові вироби розраховані на отримання і передачу аналогового сигналу, а цифрові - на цифровий відповідно.

Крім цього кабель міжблочний аудіо може мати, так звану, коаксіальну конструкцію. Це товстий кабель з центральною мідною многожилой. Він має симетричне по обидва боки розпаювання і припой з невеликим вмістом срібла.

Ця категорія порожня.