Мережеві кабелі

Мережеві кабелі

Мережевий кабель це той виріб, який з'єднує комутатори, комп'ютери, телевізори, акустичні системи та системи домашніх кінотеатрів на основі таких технологій, як Ethernet і HPNA. Вони використовуються не тільки в створенні невеликої домашньої мережі, а й для відтворення великого мережевого проекту в офісі. Найчастіше більшість користувачів віддають перевагу кабелям п'ятої категорії, що представляють собою неекрановану виту пару і підтримують швидкість передачі даних до 100 мегабіт за секунду. Для налагодження ж комутаційних мереж використовують сучасні коаксильні, оптоволоконні кабелі і «кручену пару».

Іншими словами, мережеві кабелі представляють собою провід, що приєднуються до комп'ютера, до модему, хабу або роутера, акустичному комплексу. Такі вироби можуть створювати свою мережу, або без освіти локальної мережі підключатися до передавальних пристроїв безпосередньо. Після підключення мережевого кабелю до ПК і іншим установкам відбувається передача даних з глобальної мережі і одночасна їх розшифровка з перекладом в комп'ютерний режим.

Такий мережевий кабель і інші його варіації можна придбати в нашому інтернет-магазині. У нашому каталозі ви знайдете силові кабелі з асиметричним екрануванням від Real Cable, мережеві кабелю з запобіжниками і стандартним з'єднанням від ISOL-8, мережеві кабелю з золотим покриттям і запобіжником від Isotek IsoPlug і інші.

Які види мережевих кабелів бувають?

Мережеві кабелі умовно можна розділити на три види: багатопарні, кабелі для внутрішньої і зовнішньої прокладки. Багатопарний мережевий кабель найчастіше застосовується під час проведення мережі всередині будинків і споруд. Серед варіантів мережевих виробів можна виділити: коаксильні і оптичні кабелі, і «виту пару». Коаксіальні кабелі містять центральний провідник, покритий зовнішнім і внутрішнім шаром ізоляції з алюмінієвої або мідної обплетення. Максимальна швидкість передачі інформації, яку здатний за короткий час вловити цей провідник, становить не більше 10 Мбіт. Найчастіше такі дроти використовують при установці супутникового телебачення, під час монтажу антен.

Крім цього можна придбати оптоволоконний кабель, що містить світлодіоди, захищені ізоляцією з міцного пластику. Такі вироби використовують, як правило, великі інтернет і телевізійні компанії. Воно ідеально підходить для передачі пакета даних на великій відстані.

Такий мережевий кабель купити можна в нашому інтернет-магазині. Тут вас чекають нові моделі виробів, що мають гарантію якості.

Ця категорія порожня.