HDMI кабелі

HDMI кабелі

Високошвидкісна передача медіасигналу без перешкод

HDMI кабель є найбільш оптимальним варіантом для з'єднання аудіо / відеоапаратури в сучасних мультимедійних системах. За допомогою даного аксесуара можна забезпечити високоякісну цифрову передачу контенту, яка на відміну від аналогової технології менш сприйнятлива до небажаного електромагнітного впливу. Багато користувачів не приділяють особливої уваги вибору з'єднувального проводу, що грає не останню роль у відтворенні зображення і звуку. Інтернет магазин AUDIO-KARMA пропонує широкий вибір якісних проводів і адаптерів від компаній світового рівня.

Підтримка сучасних аудіо / відеостандартів

Завдяки універсальному мультимедійному інтерфейсу дроти даного типу здатні забезпечувати передачу широкоформатного Full-HD зображення і високоякісного звуку в поширених сьогодні HD-форматах. Крім того, ці аудіо / відеороз'єми можуть забезпечити трансляцію стереоскопічної 3D-картинки, а інтерфейси версії 1.4 уможливлюють і високошвидкісну передачу даних по протоколу Ethernet. Користувачам, які бажають купити HDMI кабель, обов'язково варто враховувати специфікації протоколів мультимедійних інтерфейсів техніки. Зробити правильний вибір допоможе наш інтернет магазин, що надає всю необхідну інформацію про проводах для медіаапаратуру.

Високорівневе виконання

Від якості виконання з'єднувальних проводів і використовуваних матеріалів багато в чому залежить кінцевий результат вашої мультимедійної установки. Якими б прогресивними були апаратні можливості техніки, за момент передачі сигналу якість даних може значно постраждати. Саме для цього багато відомих виробників комунікаційних аксесуарів як провідник використовують першосортну мідь і навіть срібло, які мінімізують опір сигналу і значно знижують рівень перешкод. Крім того, роз'єми дроти можуть мати золоте і срібне напилення, що сприяє прохідності сигналу без спотворень.

Зручність в експлуатації

Найчастіше в якості діелектрика провідника виступає спеціальна поліпропіленова оболонка. Для захисту від зовнішнього електромагнітного впливу передбачена екрануюче обплетення. Якісний HDMI кабель може мати дво- або тришаровий захист. Зовнішня оболонка з ПВХ-матеріалу повинна мати високу міцність і прекрасними зносостійкими характеристиками, але при цьому не варто забувати про гнучкість дроту, яка є гарантом безпроблемного прокладання.

Багатий вибір за привабливою ціною

Інтернет магазин audio-karma.com пропонує фірмові дроти версій 1.3, 1.4, 2.0 самої різної довжини. Відомі компанії, сучасні стандарти виробництва і першосортні матеріали є гарантом стабільної і довговічною експлуатації. Варто зазначити, що в нашому інтернет магазині техніки на кабель HDMI ціна оптимальна.

Ця категорія порожня.