Цифрові кабелі

Цифрові кабелі

Передача сигналу з мінімальними втратами

Разом зі стрімким інтересом сучасного споживача до High-End аудіо / відеоапаратури більш затребуваними стали міжблочні комунікаційні аксесуари відповідне високого рівня. На відміну від аналогових проводів, широко використовуваних сьогодні для передачі медіаконтенту з слабкострумовис сигналом, цифровий кабель здатний забезпечити набагато більшу пропускну здатність при значно меншому рівні фонових перешкод. Забезпечують передачу у вигляді електричного струму або світла дані дроти є найкращим варіантом для виведення високоякісного звуку і зображення стандартів Full-HD, 3D, 4K.

Ефективне екранування

Інтернет магазин AUDIO-KARMA пропонує широкий вибір готових комунікаційних оптичних і коаксіальних аксесуарів, здатних забезпечити першокласну передачу звуку стереосистем Hi-Fi і багатоканальних домашніх кінотеатрів. Фірмовий цифровий аудіо кабель, що з'єднує програвач з підсилювачем або AV-ресивером, зводить до мінімуму будь-якbq небажанbq вплив на сигнал. Якісний провідник забезпечує мінімальний опір, а спеціальне обплетення і багатошаровий екран роблять дані, що передаються малосприйнятливими до зовнішнього електромагнітного впливу.

Правильний вибір

На світовому ринку знайдуться міжблочні дроти самих різних брендів. Компанії-виробники в якості провідника можуть використовувати безкисневому мідь високого ступеня очищення, срібло або оптоволокно. Вибираючи кабель для цифрового телебачення або бюджетної аудіосистеми можна зупинитися на порівняно недорогому дроті з мідним провідником. У разі побудови дорогої і по-справжньому прогресивної медіасистеми для підключення знадобляться з'єднувачі з провідниками з першосортних металів або оптоволокна.

Особливості роботи

Виготовляється за коаксіальної схемою цифровий аудіо кабель має хвильовий опір в 75 Ом. Варто зауважити, що таким опором повинні володіти також конектори, якщо ви бажаєте отримати від High-End обладнання максимально високі результати. У випадку з оптичним волокном сигнал передається у вигляді світла, завдяки цьому пропускна здатність найбільш висока.

Потрібно знати!

При створенні мультимедійної установки і прокладанні проводів користувачеві необхідно знати кілька корисних нюансів. Незважаючи на вражаючі робочі показники, оптоволоконний цифровий кабель є більш вразливим до зовнішніх механічних пошкоджень, а його максимальна довжина в системі не повинна перевищувати 7 м. Коаксіальні дроти є більш практичними в експлуатації і при цьому забезпечують стабільну передачу при довжині 15-20 м.

За допомогою інтернет магазину audio-karma.com ви без проблем зможете підібрати якісний кабель для цифрового телебачення або прогресивної домашньої аудіосистеми.

Ця категорія порожня.