Аудіо кабелі

Аудіо кабелі

Жодна аудіоапаратура не обходиться без шнурів і кабелів, які допомагають передавати розшифровану інформацію від одного трансльованого джерела іншому. Наш інтернет магазин audio-karma.com пропонує вам якісний аудіо кабель відомих іноземних компаній, які встигли себе зарекомендувати як надійні партнери і хороші виробники.

На сторінках каталогу сайту ви знайдете аудіо кабель плетеного типу з асиметричним екраном від компанії Real Cable, сабвуферні і сполучні кабелі фірми Ultralink, несиметричні коаксіалні кабелі від Profigold, Atlas, Audioquest, Esoteric і інші.

Для того щоб підібрати правильно аудіокабель, необхідно знати кінцеву мету і область застосування виробу. Основним параметром кабелю є певний відсоток активного опору, так як під час передачі звуку відбувається не просто загасання аудіосигналу, а й виникають перешкоди, що впливають на кінцеве відображення сигналу. Для того щоб домогтися такого ефекту виробники кабелю найчастіше використовують такий матеріал, як мідь з високою провідністю.

Які типи аудіокабелів бувають?

Серед великого переліку звукових або аудіокабелів можна зустріти такі, як оптичний кабель аудіо, мікрофонний і акустичний, здвоєний небалансний кабель та інші. Також зустрічаються такі категорії кабелів, як лінійні (сигнальні) і акустичні несиметричні вироби.

Лінійні кабелі використовуються для передачі аудіосигналу з невеликим рівнем звучання. Вони допомагають з'єднувати блоки, що складаються з джерела сигналу, приладів обробки звуку, мікшерів, підсилювача потужності. Такі кабелі умовно поділяються на - балансові і небалансні види.

Акустичні кабелі застосовуються під час прийому несиметричних аудіосигналів лінійного типу. Вони призначені для передачі моно і стереосигналів.

Найчастіше такі кабелі можна зустріти при використанні комп'ютерної та іншої побутової техніки, а також під час професійної роботи з музичними інструментами, наприклад, електрогітарою.

Якщо ви плануєте хороший аудіо кабель купити для вашого акустичного комплексу, вам варто заглянути в наш каталог продукції. У цій рубриці ви зможете знайти підходящу марку кабелю, вивчити короткий його опис та отримати безкоштовну консультацію нашого фахівця.

Акустичні кабелі можуть бути паралельними (з паралельним розташуванням провідників), коаксіальними (оснащені високим ступенем захисту) і крученими (мають хороший захист від різного роду перешкод).

Ця категорія порожня.