Про нас

СЕРВІСНА ГАРАНТІЯ

   Купіть у нас і отримайте по життєву сервісну гарантію. Сервісна гарантія включає в себе нашу допомогу вам в пошуку, заміні, вийшовших з ладу деталей, елементів, частин, то що.. Нажаль навіть самі якісні речі в наслідок не правильної експлуатації, небажаного фізичного впливу, раптових перепадів напруги і таке інше можуть вийти з ладу. Наприклад: згоріли твітери в куплених колись у нас акустичних систем! Звертайтесь! Перевернем весь світовий вторинний ринок аудіотехніки, але знайдем для вас і доставим по собівартості відповідні деталі. Або вийшов з ладу підсилювач, сміло звертайтесь! Як мінімум порадим кваліфікованого фахівця, який прийме не дорого ваш апарат на ремонт.  Ми ніколи не залишим вас один – на один з вашою проблемою!

ОБМІН З ДОПЛАТОЮ   

   Ви ростете як любитель якісного аудіо і з часом приймаєте рішення перейти на інший, вишчий рівень  Hi-Fi обладнання, Купивши давно у нас,  сьогодні отримайте можливість обміну ваших речей колись куплених у нас, на більш класні з доплатою. Ми приймем своє за умови збереження первісного стану.

ПОХОДЖЕННЯ ТА ЯКІСТЬ ТОВАРУ

   Ми не працюєм з базарами, свалками чи оптовими постачальниками, які практично продають той самий шрот, просто перекопаний та з легка відмитий.  95% наших речей від перших власників, котрі багато років, або і весь час стояли в одній кімнаті, котрі були куплені новими за приголомшиві суми, і через то отримали відповідне шанобливе відношення до себе, на більшість речей збереглись документи включно з оригінальними рахунками - фактурами, де які речі проходили дороговартісну ревізію чи профілактику на авторизованих фірмових закладах, та дійсно знаходяться в чудовому стані. В нас немає ні «свіжих привозів», ні «нових завозів», нові позиції зявляються в продажі тільки тоді, коли вдається знайти і викупити дійсно достойний варіант.

ДИСКАУНТ ПРОГРАМА

   Станьте постійним клієнтом і отримайте  скидки, та інші бонуси у вигляді додаткових аксесуарів, безкоштовних пересилок,  та інакших корисних переваг.

ДОСВІД , ЧЕСНІСТЬ  І РЕПУТАЦІЯ

   Досвід роботи в цій сфері до 10років, постійно вчимось, вдосконалюємось і стараємось максимально якісно працювати, щоб ви ортимали самі якісні товари по самим смачним цінам. За цей час бувало всяке, сфера б.у, або також vіntage-audio не проста сама по собі і не можливо зробити так, щоб всі були щасливі на 100%, проте з нашої сторони буде докладено максимум зусиль для вирішення будь – якої конфліктної ситуації  полюбовно, розумні і адекватні люди завжди здатні дійти до компромісу і залишитись сатисфікованими.  Факти ж свідчать про те  що в 99% випадків проблем, чи жодних протиріч не виникає і покупець залишиться максимально вдоволений угодою. На 95% угоди відбуваютья дистанційно з залученням послуг третіх сторін(служб доставок) і не завжди у вас є можливість провірки товару. Зі своєї сторони ми гарантуєм достовірність опису і фото цікавлячих вас пристроїв. Якщо ж у вас є якісь сумніви, недовіра чи переживання ми щиро запрошуєм вас скористатись опцією самовивозу з оглядом і провіркою. Просто приїдьте, побачте, почуйте, отримайте скидку, заберіть і розкажіть іншим.

Зв'язок з нами доступний 24\7, за будь-яких умов і в будь-якій ситуації.

Ця категорія порожня.