Кімната прослуховування

     Шановні меломани, аудіофіли та просто любителі якісного аудіо, запрошуєм вас відвідати нашу кімнату прослушки (шоу-рум), оформлену по всім канонам Hi-Fidelity, для якісного прослуховування цікавлячого вас аудіо-жаліза. 

Тут ви зможете в повній мірі зрозуміти характер звучання, переконатись у відповідності технічного чи косметичного стану, відчути нюанси та оцінити потенціал цікавлячих вас систем. Особиста прослушка відіграє ключову роль при виборі речі яку складно адекватно оцінити по відгукам в мережі, зачасту проплаченим хвалебним оглядам сучасних «новодельних» конкурентів, чи просто по доступним характеристикам.  В наявності широкий асортимент вінтажної Hi-Fi техніки, на любий смак, та майже на будь яку кишеню, а також більш сучасних, але тільки достойних аудіо пристроїв. Ви зможете на слух відчути і зрозуміти, що дійсно якісні вінтажні речі 20-40річної давності можуть відмінно зберегтись до наших днів та з легкістю скласти конкуренцію і якісно перемогти сучасні в 3-5 раз дорожчі аналоги.

 

Відвідування шоу-рум за попереднім записом, після консультації по телефону, або переписки в мессенджерах

Кімната знаходиться в 1км. від міжнародної траси E40(M10), на відрізку між містами Новояворівськ-Яворів, 40 км від Львова.

Відвідування умовно безкоштовне, у випадку купівлі систем у нас, якщо ж на жаль не вдасться підібрати, або ви просто прийшли без наміру покупки, а тільки для задоволення власного інтересу, вартість 350грн. за годину. Прохання віднестись з розумінням, це не великі кошти і ми не заробляєм цим, але також не можем жертвувати час  для всіх охочих в ущерб справжнім, серйозним клієнтам.  

Ця категорія порожня.