Проектування та встановлення домашнього кінотеатру

  • 05 травня 2016 11:31:22
 

Система домашнього кінотеатру - це комплекс високотехнологічних пристроїв, що складається з багатьох компонентів: навісна або вбудована акустика, плазмова панель або проекційна система, звукові процесори і підсилювачі.

Якісна проекційна техніка і відеопанелі забезпечують барвисте, яскраве, живе зображення на великому екрані, хороша акустика для домашнього кінотеатру дозволяє оцінити красу об'ємного реалістичного звуку. І тільки їх грамотне поєднання створить по-справжньому професійний домашній кінотеатр, встановлений у вас вдома!

Інсталяція домашнього кінотеатру, установка акустичних систем - важливий крок до створення затишної обстановки в Вашому домі. Саме тому проектування та встановлення домашнього кінотеатру, настройка домашнього кінотеатру «під ключ» в даний час особливо затребувані.

Інсталяція кінотеатру

При цьому, здавалося б, встановити домашній кінотеатр досить нескладно - необхідно лише придбати хороше обладнання для домашніх кінотеатрів, помістити на стіну телевізійну панель, і розмістити колонки в різних кутках кімнати. Установка домашніх кінотеатрів проста і складна водночас. Якщо з установкою акустичних систем ви впораєтеся без особливих проблем, то, швидше за все, намучитесь з підключенням і налаштуванням домашнього кінотеатру.

Знати які саме дроти до якого приладу приєднуються, виставити оптимальні параметри на кожному з компонентів системи домашнього кінотеатру - завдання не просте. Якщо ви вперше стикаєтеся з налаштуванням домашнього кінотеатру, то вам доведеться присвятити час читання інструкцій з використання того чи іншого обладнання. І, нарешті, найважливіше - зумівши самостійно підключити домашній кінотеатр, ви можете опинитися незадоволеними його звучанням або демонстрованим зображенням. І причин тут може бути кілька: або невірна настройка домашнього кінотеатру, або ж невдалий вибір компонентів обладнання, які не можуть злагоджено працювати один з одним. Домашні кінотеатри, установка яких виконувалася «на око», можуть втратити до 30% своєї привабливості. Щоб уникнути подібних незручностей, як раз і потрібні етап проектування домашнього кінотеатру і професійного підбору акустичних систем.

Професійна інсталяція домашніх кінотеатрів

Професійне проектування, розробляється для інсталяції домашніх кінотеатрів, дозволяє зробити точний розрахунок кабельної продукції, особливостей шумоізоляції і технічних характеристик необхідного обладнання, придатного для даного приміщення. Домашній кінотеатр, установка якого була проведена професійною компанією, доставить вам незрівнянно більше задоволення від його експлуатації.

Складність інсталяції домашнього кінотеатру полягає в тому, що стандартних рішень не існує - адже кращий домашній кінотеатр той, при підборі конфігурації якого враховані всі особливості приміщення, в якому він буде розташований, і пристрасті його майбутнього власника. Інсталяція домашніх кінотеатрів і установка акустичних систем - процес творчий, що вимагає індивідуального підходу і професійних знань і навичок.

Тому найпростіший спосіб якісно інсталювати домашній кінотеатр - звернутися до професіоналів спеціалізованої інсталяційною компанії. Домашні кінотеатри, установка яких велася недосвідченими, початківцями майстрами, можуть не реалізувати в повній мірі ваших очікувань. Ми ж займаємося установкою домашніх кінотеатрів уже багато років і можемо гарантувати вам бездоганне виконання своїх робіт!

Інсталяція акустичних систем

Проектування, установка домашнього кінотеатру, а потім і його налаштування мають безліч нюансів, про які знають тільки професіонали. Так дуже важливо, щоб була правильно налаштована акустична система для домашнього кінотеатру. Адже він цікавий, перш за все, відмінним звуком, тому інсталяція домашнього кінотеатру повинна включати в себе правильний підбір акустики. Акустичні системи High-End - це безпрограшний вибір при компонуванні системи домашнього кінотеатру. Установка акустичних систем для домашнього кінотеатру вимагає ще більшої уваги до якості робіт і професіоналізму настройщиків. Вибір конфігурації, інсталяція і настройка домашнього кінотеатру - процес, на якому не варто економити.

Інсталяція домашніх кінотеатрів повинна обов'язково враховувати акустику домашнього кінозалу. Установка домашнього кінотеатру можлива не в будь-якому приміщенні - акустична обробка зменшує вплив приміщення на звукову картину. Якщо інтер'єр вашого кінотеатру оформлений гармонійно, добре підібрана і відповідно розставлені меблі (з урахуванням відображення і поглинання звуку), ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти. І навпаки, інсталяція домашнього кінотеатру без урахування акустичних особливостей приміщення значно зменшить задоволення від перегляду улюблених фільмів. 

AUDIO-KARMA це, перш за все, грамотна команда професіоналів, здатних здійснити інсталяцію домашніх кінотеатрів будь-якого рівня складності. Установка і настройка домашніх кінотеатрів, в тому числі повний комплекс послуг по обладнанню для домашнього кінотеатру під ключ! Наші фахівці підберуть вам компоненти під систему вашого домашнього кінотеатру, установка якого буде виконана першокласно, здійснять установку і наступну настройку всієї необхідної апаратури для домашнього кінотеатру «під ключ» в будь-якому приміщенні. Інсталяція домашніх кінотеатрів - не тільки наша робота, а й професійний інтерес, який допомагає нам завжди бути в курсі останніх новинок обладнання та технологій.