Подвійний успіх Dynaudio в Німеччині

  • 09 травня 2017 11:32:05
 
Акустичні системи Dynaudio Focus 600 XD і Xeo 2 зайняли два перших місця на щорічному конкурсі Goldenes Ohr Award ( «Золоте вухо») в Німеччині. Одночасно засновник компанії Dynaudio Вільфрід Еренгольц (Wilfried Ehrenholz) за свій внесок в розвиток техніки Hi-Fi отримав почесну нагороду Lifetime Achievement Award - «За довічні досягнення»!
 
На щорічному шоу Goldenes Ohr Award Show в Німеччині компанія Dynaudio була оцінена по достоїнству і завоювала два перших місця, чотири других і три третіх місця. У категорії бездротових підлогових акустичних систем модель Focus 600 XD завоювала 45% всіх голосів і отримала золоту нагороду. Компактна акустична система Xeo 2 теж отримала свій «шматок торта» і відвезла додому перше місце в категорії бездротові колонок - Wireless Compact Speakers. В цьому році Dynaudio продовжила славну традицію - не їхати з шоу Goldenes Ohr без нагород, так як в минулому році першими в категорії Wireless Stereo Speakers стала Focus 200 XD, а в категорії активних настільних колонок Active Desktop Speakers - перше місце зайняли Excite X14A.
 
Щороку в голосуванні на конкурсі Goldenes Ohr беруть участь понад 30 000 учасників. У кожній категорії беруть участь ті продукти, які були протестовані протягом року в двох провідних німецьких Hi-Fi журналах - AUDIO і STEREOPLAY.