Polk Audio LSiM 707

  • 24 травня 2017 13:23:11
 
LSiM 707 - старша в топової серії LSiM компанії Polk Audio трьохполосна підлогова акустична система, оснащена двома НЧ-драйверами з дифузорами в формі Cassini Oval розміром 6 "x 9" (152.4 х 228.6 мм) з фірмового спіненого поліпропілену з супервеликими серединами, 6.5 "( 165-мм) СЧ-динаміком з таким же дифузором, а також 3.25-дюймовим (83-мм) СЧ-динаміком з розширеним діапазоном лінійного переміщення і одним 1 "(25.4-мм) поліпшеним твитером з кільцевих радіатором. У серці нової Серії LSiM - унікальний фірмовий відсік (практично корпус-внутрішньо-корпусу) - Dynamic Sonic Engine (DSE - Динамічний Звуковий Модуль), в якому розташований СЧ-динамік і твітер з кільцевих радіатором. Виготовлений методом екструзії як єдине ціле, DSE закінчується звужується «турбіною», що знижує відображення звуку від задньої стінки. Модуль DSE забезпечує відмінне узгодження тембрів, поліпшену дисперсію на високих частотах і рівний відгук поза осі в горизонтальній площині.
 
Твітер з удосконаленим кільцевим радіатором (Enhanced Ring Radiator) відтворює частоти аж до 40 кГц. Він має більш високу здатністю навантаження, поліпшеною дисперсією і розширеним відгуком на найвищих частотах. Овальна форма дифузорів басових драйверів (Cassini Oval) забезпечує велику площу поверхні, ніж кругла - при рівній ширині фронтальній панелі, що покращує глибину і музикальність низьких частот. Безшовне сполучення низьких і середніх частот сприяє більш живому відтворенню. Подовжена звукова котушка збільшує довжину робочого ходу басових драйверів, покращуючи їх навантажувальну здатність і відгук на низьких частотах. Дифузор з спіненого поліпропілену з супервелику осередками - Super Cell Aerated Polypropylene Cone з мінеральним наповнювачем володіє структурою, схожою на бджолині стільники. Це дає майже ідеальне поєднання легкості, жорсткості і чудового демпфування, а також хорошою стійкістю до вологості, ультрафіолетового випромінювання і екстремальних температур. Підвіси дифузорів басових драйверів, виготовлені методом екструзії з бутилового каучуку (Butyl Rubber Surrounds) - довговічні, м'які, і спеціально налаштовані на поглинання небажаних резонансів. Такі матеріали мають стійкість до вологості, ультрафіолетового випромінювання і екстремальних температур. Звукові котушки мають розширений діапазон лінійного переміщення (Extended Linear Motion - ELM), дозволяючи велику амплітуду переміщення в обмеженому просторі. Котушки ELM використовуються в СЧ і СЧ / НЧ-динаміках Серії LSiM для розширення їх відгуку в сторону більш високих частот і зниження імпедансу.
 
Кросовери Орта (Orth) - сконструйовані, розраховані і запатентовані Polk Audio, щоб зберегти низький порядок фільтрів і підвищити навантажувальну здатність. У кроссоверах Орта використовуються мейларовие і поліпропіленові конденсатори й індуктивності з повітряним сердечником - для чудовою прозорості. Режекторние фільтри і складні схеми Цобеля згладжують криву імпедансу акустичних систем - для підвищення ефективності і поліпшення відгуку на високих частотах.
 
Всі корпуси АС Серії LSiM виготовлені з 1 "MDF з боків, ¾" MDF - ззаду і внизу, з закругленими по великому радіусу фронтальними панелями з міцних 1 ¼ "плит MDF. Внутрішні ребра жорсткості, окремі відсіки для кожного динаміка з непаралельними стінками - все це підвищує ефективність роботи і пригнічує внутрішні резонанси. Фронтальні панелі з великим радіусом заокруглення, разом з магнітними грилями з нульовою дифракцією допомагають стабілізувати звуковий образ і забезпечити дуже широку, добре окреслену звукову сцену. Подвійний порт фазоінвертора PowerPort забезпечує ламінарний повітряний потік, навіть при короткій трубі, імітуючи набагато довший порт з розтрубом. Немає турбулентності - немає марних втрат потужності, і це означає більш ефективний басовий відгук.
 
Серія високоякісних акустичних систем LSiM - це найбільш повне втілення прагнення Polk Audio до створення чудових аудіо продуктів, доступних кожному. Хоча ці акустичні системи знаходяться на самому передньому краї сучасних технологій і оснащені створеними інженерами Polk Audio буквально «з нуля» компонентами, а також скульптурно досконалими, лакованими корпусами з MDF, обробленими натуральною шпоною, з безліччю ребер жорсткості всередині, вони залишаються дивно доступними. Навіть Ультрависока якість аудіо для сьогоднішніх найвимогливіших медіа файлів знаходиться в межах досяжності.
 
Дві пари позолочених гвинтових клем, забезпечують п'ять варіантів з'єднання - для надійного підключення і універсальності в прокладці кабелів. Колонки серії LSiM доступні в двох варіантах обробки: Mount Vernon Cherry (вишня) або Midnight Mahogany (червоне дерево).

#LSIM_707 #POLK_AUDIO #АКУСТИЧЕСКАЯ_СИСТЕМА #audio_karma