Новий рівень кінематографа з проектором NEC

  • 25 квітня 2017 11:48:17
 
Компанія NEC Display Solutions представила новий флагманський кінопроектор NC3540LS з волоконно-оптичним лазерним джерелом світла IPG Photonics. Новий проектор NC3540LS з розширеним колірним простором (Rec 2020) забезпечує яскравість 35 000 люмен, видатне дозвіл і передачу кольору. Покращений колірний обхват і чіткість лазерного світла RGB, а також детальне зображення з розподільчою здатністю 4K (4096 x 2160) залишать небувалі враження від перегляду кіно.
 
Лазерний проектор NC3540LS втілює новітні досягнення в технології лазерних джерел світла для кіноіндустрії. Оператори кінозалів отримають переваги завдяки новому рівню якості зображення, високої надійності обладнання і експлуатації, що не вимагає обслуговування. За рахунок використання новітніх технологій і збільшеного терміну служби, проектор NC3540LS, що не вимагає заміни лампи, забезпечує тривалу і надійну роботу і готовність до майбутніх інновацій.

На додаток до цих переваг, проектор NC3540LS пропонує максимальну гнучкість для індивідуальних рішень. Передня частина проектора підключається за допомогою волоконно-оптичного кабелю до джерела світла, надаючи кінотеатрам можливість встановлювати головну частину проектора окремо від решти системи, знижуючи шум системи охолодження. Крім того, проектор має дуже високий рівень яскравості, змінюваний від 30 до 100%, а також підтримує можливість установки в стек двох апаратів для подвоєння яскравості. Це робить проектор ідеальним варіантом для отримання яскравих зображень для 2D- і 3D-фільмів при різних розмірах екрану. Крім того, проектор відрізняється широким спектром можливостей підключення.
 
Проектор NEC NC3540LS - це справжнє преміальне рішення для великих і спеціальних кіноекранів, тематичних парків, прокату і постановочних майданчиків, віртуальної реальності та промислового дизайну.