Музичний сервер Leema Acoustics

  • 31 березня 2017 12:00:24
 
У музичному сервері Hi-Fi-класу Sirius, який поповнив флагманську серїю Constellation, компанія Leema Acoustics поєднала аудіофільске звучання зі зручністю UPNP / DNLA-комутації.

В основі пристрою - 4-ядерний процесор і 8 Гб оперативної пам'яті. Сервер управляється за допомогою додатка для смартфона, має сховище об'ємом від 2 до 8 Тб. Висококласний оптичний привід TEAC дозволяє переводити дані з CD на жорсткий диск, є USB 3.0 для підключення зовнішніх носіїв. Пристрій сумісний з форматами в діапазоні від CD до FLAC, підтримує файли WAV, AIFF, ALAC, OGG Vorbis, AAC and MP3. Асинхронний USB-ЦАП реалізований на передовому чипі ESS Sabre і інтерфейсі Xmos USB. Максимальна роздільна здатність цифрових даних - PCM 32/384 і DSD 256. Можливо підключення зовнішнього ЦАПа по USB. Аналогові виходи - балансові (XLR) і небалансні (RCA).

Відповідно до аудіофільської орієнтації бренду в Sirius передбачені два порти Ethernet: один для підключення до роутера і другий - до стримеру. Модель сумісна з багатьма системами, включаючи Sonus, Naim Mu-so / Uniti, Denon HEOS, Squeezebox, Linn DS, Pioneer N-50A, Cambridge Audio CXN і Denon 720AE. Можливо редагування метаданих і обкладинок альбомів, є підтримка Tidal, Spotify, BBC iPlayer і інтернет радіо.


#HIGH_FIDELITY #LEEMA_ACOUSTICS #audio_karma