Акустична система Klipsch Heresy III

  • 12 квітня 2017 08:54:24
 
Компанія Klipsch повідомляє про випуск лімітованої партії знаменитих акустичних систем Heresy III в спеціальних обробках деревом цінних порід - каліфорнійським чорним горіхом і рожевим деревом (палісандром) зі Східної Індії. Всього буде випущено по 70 пар колонок в кожній обробці, проте компанія відзначає, що в майбутньому, в разі високого попиту, організовує повторний випуск Heresy III Special Edition в таких обробках.
 
Деревина каліфорнійського чорного горіхового дерева (California Black Walnut) для обробки акустики Klipsch Heresy III Special Edition поставляється з західного узбережжя США і являє собою гібрид волоського горіха і звичайного каліфорнійського горіха. Шпон може мати відтінок від світло-коричневого до темно-шоколадного, з темними коричневими прожилками, через що його інколи називають «мармуровим горіхом». Акустика Heresy III Special Edition в цьому варіанті обробки оснащується захисними сітками з шести ягняти з вінтажним «рукописним» логотипом.
 
Східно-індійський палісандр, що вважається однією з найкрасивіших деревин цінних порід, росте в південній частині Індійського півострова. Колір шпону може варіюватися від золотисто-коричневого до пурпурно-коричневого з темно-коричневими прожилками, і ця деревина трохи темніє з часом. Колонки Heresy III Special Edition в цій обробці комплектуються захисною сіткою з вплетеними сріблястими нитками, і також мають рукописний ретро-логотип.
 
Оздоблення колонок в парі спеціально підбирається для точного дзеркальної відповідності та є унікальною для кожної пари. Дана акустика поставляється з заводу повністю узгодженою стереопарою, що підтверджується послідовними серійними номерами.