Мікшер Pioneer DJM-250MK2

  • 22 березня 2017 13:53:24
 

Компанія Pioneer представила друге покоління одного з найпопулярніших двохканальних мікшерів DJM-250MK2. Новий мікшер є молодшою моделлю в лінійці, але володіє ключовими функціями, успадкованими від флагмана DJM-900NXS2. Фільтри SoundColour FX, кроссфейдер Magvel, органи управління мікшера розширять можливості відомості і скретча, а вбудована звукова карта DJM-250MK2 забезпечить високу якість звучання і надасть можливість використовувати мікшер з будь-яким обладнанням.
 
Вільне розташування органів управління на нижній частині мікшера допоможе освоїти найскладніші техніки скретча, а запозичений у моделі DJM-900NXS2 кроссфейдер Magvel додасть рухам чіткість і впевненість, адже він розрахований як мінімум на 10 мільйонів рухів. Ви також можете створювати плавні переходи між композиціями за допомогою зручного поканального фейдера. У верхній частині Pioneer DJM-250MK2 ви знайдете трьохполосний ізолятор для кожного каналу, який допоможе вам повністю вирізати потрібні частоти. Кожен канал оснащений власним фільтром з регулюванням параметрів, аналогічних ефектів Sound Colour флагманського мікшера Pioneer DJM-900NXS2. Щоб застосувати "фарбування" ефекту, просто поверніть обрану ручку, додаючи потрібну текстуру додатковим поворотним фейдером.
 
Технологія дизерингу дозволить отримати теплий високоякісний звук як з аналогових, так і з цифрових джерел. Завдяки вбудованій звуковій карті ви можете підключити микшер до комп'ютера простим кабелем USB і використовувати прикладену програму rekord box dj для роботи з улюбленими композиціями з вашого пристрою на деках Pioneer DJ. Якщо ж ви віддаєте перевагу грати цифрові файли з вініловими платівками, то у вас є можливість використовувати rekord box dj з додатком rekord box dvs plus pack, яке також входить в комплект. В цьому випадку вам знадобляться програвачі вінілу і тайм-код диски RB-VS1-K, також наявні в продажу. Вхідне в комплект ліцензійне ПЗ має вартість € 248 (за курсом ЦБ на момент покупки).

#МИКШЕР #PIONEER #DJ #audio_karma