Активація технології Chromecast в продуктах Onkyo

  • 04 травня 2017 02:00:00
 
Компанія Onkyo оголосила про вихід оновлення прошивки ПО для сумісних компонентів, випущених протягом 2016 року і пізніше. Це дозволить активувати вбудовану технологію стрімінга Chromecast, яка дає можливість поділитися широким розмаїттям музичних записів, передач інтернет-радіо, подкастів та інших сервісів за допомогою додатків Chromecast, встановлених на домашні розважальні системи Onkyo. Вбудована технологія Chromecast підтримується на iPad, iPhone, iPod touch, Android ™ смартфонах і планшетах, Chromebook ™, і Chrome ™ браузері для Mac, Windows®, і Linux PC.
 
Стрімінг аудіо файлів з пристроїв на компоненти Onkyo здійснюється інтуїтивно ясно і миттєво. Доторкнувшись до піктограми в екрані Chromecast-сумісного додатка, ви посилаєте без проводів аудіосигнал на ресивер або колонки, причому з частотою дискретизації до 48 кГц для джерел із стисненням без втрат. Так як Wi-Fi® у продуктів Onkyo з вбудованим Chromecast працює на двох частотах - 5 GHz / 2.4 GHz, слухачі отримують стабільний стрімінг без пропусків і з меншою буферизацією. Крім того, вбудований Chromecast дозволяє використовувати інші програми під час стрімінга музики. Користувачі зможуть відповідати на телефонні дзвінки, надсилати електронні листи або грати в ігри без перешкод для відтворення аудіо. Нова платформа дозволяє також передавати один або кілька потоків від аудіо джерел одночасно на інші Chromecast- сумісні колонки. Для з'єднання і стрімінга через вбудований Chromecast не потрібно будь-яка настройка, введення пароля або процедура сполучення, за умови, що обидва пристрої підключені до однієї і тієї ж мережі Wi-Fi.
 
Оновлення від 25 квітня активує вбудований Chromecast на наступних продуктах Onkyo: PR-RZ5100, TX-RZ3100, TX-RZ1100, TX-RZ810, TX-RZ710, TX-NR676E, TX-NR656, TX-NR575E, TX-NR555, TX- NR474, HT-S7800, TX-8270, TX-L20D, LS7200, LS5200, R-N855, NS-6170, NS-6130 і NCP-302. Для використання Chromecast на зазначених продуктах Onkyo додаток має бути сумісним з Chromecast, а ресивер і пристрій повинні бути в одній мережі. Список Chromecast- сумісних програм можна дізнатися на g.co/cast/audioapps.

Вбудований Chromecast додатково розширює можливості універсального потокового аудіо і бездротових мультирум-екосистем, інтегрованих в системи домашніх розваг Onkyo, даючи слухачеві ширший вибір і збагачуючи їх повсякденне життя зануренням і звук відмінної якості.