Акустичні системи

Quadral Titan, Quadral, Акустичні системи, опис, огляд, відгуки, характеристики
Код товара: QA0001
83,000грн

Quadral Titan High-End ТОПова акустична система

Canton Vento 809DC, Canton, Акустичні системи, опис, огляд, відгуки, характеристики
Код товара: CA0003
34,000грн
..
Canton CT 120, Canton, Акустичні системи, опис, огляд, відгуки, характеристики
Код товара: CA0002
52,800грн

Активна акустична система High-End класу Canton CT 120

Canton CA 20, Canton, Акустичні системи, опис, огляд, відгуки, характеристики
Код товара: CA0001
67,000грн

Активна акустична система High-End класу Canton CA 20 

Акустичні системи

Акустична система для дому, професійна акустика

Акустика це, як і професійна апаратура так і для домашнього використання, яка з кожним днем набуває все більшої популярності. Саме вона дозволяє оцінити належно справжнє звучання музики, почути чіткі і яскраві звуки, а також в повній мірі насолодитися вишуканою грою всіх музичних інструментів і відчути реалістичність всіх задіяних спецефектів. Її використовують не тільки для домашнього прослуховування, а й для відтворення особливої романтичної атмосфери в ресторанах, барах, в дискоклубах, торгових і розважальних центрах та інших громадських закладах.

В даному розділі ви зможете знайти акустичні системи будь-якої висоти і виду. Тут вас чекає високоякісна підлогова і полична акустика, акустика центрального каналу, сабвуфери, домашні кінотеатри останніх моделей, актуальна вбудована і настінна, всепогодна і комп'ютерна акустика. У цьому розділі ви побачите великий перелік настінних і вбудованих савбуферів, комплектів акустики 5.0, комп'ютерної акустики.

Які акустичні системи можна купити?

Акустична система буває активною і пасивною. До активних відносяться АС з декількома колонками, оснащені вбудованими підсилювачами і сабвуфером. До пасивних - системи класу Hi-Fi і Hi-End, що не містять вбудованого підсилювача. У цьому розділі ви знайдете і перші і другі, а також апаратуру різної форми і розміру.

Залежно від встановленого ознаки класифікації акустична система буває: